Offcanvas Section

When your site's screen has not enough space you can use our Off-Canvas Section. You can also add the hidden-phone module class suffix to your modules so they do not appear in the Offcanvas Section when the site is loaded on a mobile device.
Admin WWW: 000 000 000 stowarzyszenie.rowerzysci@o2.pl

.
  ... jednej z założycielek widocznej na zdjęciu poniżej .Klaudia Kowalska obecnie pełni funkcję prezesa Stowarzyszenia o      nazwie  Rowerzyści ze Stali. Klaudia przez jakiś czas uprawiała swoją pasję w samotności. W roku 2013 założyła na jednym z    portali  społecznościowych profil ,,kobieta na rowerze,,. Wszystko to, by szukać osób z taką samą pasję, czerpać wiedzę na  temat jazdy  na rowerze. Kolejnym krokiem było utworzenie grupy na tym portalu, która nosi nazwę – Wycieczki rowerowe  Stalowa Wola.  Wówczas lawina ruszyła, pojawiło się wiele osób chętnych do wspólnych wypraw. Każdego dnia przybywało  miłośników dwóch  kółek. Wycieczki szybko nabierały tempa, miłośnicy jazdy na rowerze wspólnie pokonywali różne dystanse  niemalże każdego  dnia. W 2014 roku grupa wzięła udział w Poland Now We Move – tydzień ruchu, organizując wspólną krótką    trasę ulicami  Stalowej Woli, w celu promowania ruchu... 

Minął rok, grupa bardzo się ze sobą zżyła, wówczas jeden z członków grupy zaproponował utworzenie Stowarzyszenia. Wszystkim pomysł bardzo się spodobał... Wspólnie chcielibyśmy promować jazdę na rowerze, oraz aktywny tryb życia. Pokonywać kolejne kilometry oraz łączyć się z innymi pasjonatami jazdy na rowerze i nie tylko. Nasze Stowarzyszenie to ludzie w różnym wieku, od 20 do 50 roku życia. Połączyła nas pasja do roweru, wspólne cele oraz marzenia. Rower to zdrowie, o tym każdy powie. Rower to przygoda, na niego czasu nam nie szkoda. Na rowerze wydzielamy pierwiastki szczęścia – endorfiny. Do naszego Stowarzyszenia może się przyłączyć każdy kto kocha sport, oraz usilnie dąży do celu.

 

O STOWARZYSZENIU

Jesteśmy rowerzystami ze stali! Kochamy jazdę na rowerze - obojętnie czy turystycznie czy MTB, ważne, aby czuć wiar we włosach!

NEWSLETTER

Zapisz się i bądź na bieżąco!

Serwis internetowy powstał w ramach projektu pn. "Centrum Aktywizacji Organizacji Pozarządowych", finansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.